Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/blmedica/ftp/plugins/system/section/section.php on line 70
W jaki sposób działa żel przeciwzrostowy? - BL Medica
żel przeciwzrostowy

 


Jak działa żel przeciwzrostowy?

Żel przeciwzrostowy to innowacyjna formuła, zamknięta w wygodnym opakowaniu. Preparat działa, jak mechaniczna bariera i stosowany jest wokół zagrożonej tkanki np. wokół tkanki nerwowej w przypadku kręgosłupa. Prawidłowe zastosowanie żelu pozwala zmniejszyć zarówno ilość, jak i wielkość zrostów przez zapobieganie ich powstawaniu i rozwojowi.

Składnikiem najczęściej wykorzystywanym w tego typu preparatach jest kwas hialuronowy. Ten bezpieczny, bo występujący także w ludzkiej tkance łącznej składnik, wykazuje właściwości ochronne, dzięki którym doskonale nadaje się do zastosowania w okresie pooperacyjnym. Bariera, którą tworzy jest skuteczna przez około siedem dni, a w ciągu kolejnych czterech tygodni jest wchłaniana przez organizm, bez szkody dla naszego zdrowia.

Żel ma szerokie zastosowanie, m.in. w przypadkach takich, jak usuwanie torbieli i mięśniaków, zabiegi ginekologiczne na jajowodach, czy różnego typu zabiegi chirurgiczne.


Żel przeciwzrostowy - zalety

Przeprowadzone badania pokazują, wysoką skuteczność żelu przeciwzrostowego, stosowanego w krótkim czasie po wykonanym zabiegu. Skuteczność i bezpieczeństwo tej metody, pozwala na zmniejszenie komplikacji neurologicznych oraz komplikacji systemu mięśniowo-szkieletowego. Preparat wykonany na bazie efektywnych, ale naturalny substancji nie zawiera niebezpiecznych dodatków pochodzenia ludzkiego i zwierzęcego. Żel przeciwzrostowy nie przeszkadza w polu operacyjnym, a jego wygodna form gwarantuje jakość i szybkość działania.

Znajdź przedstawiciela

 

Działamy na terenie całego kraju

Zadzwoń do nas

 
tel. +48 91 852 11 02
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd