Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/blmedica/ftp/plugins/system/section/section.php on line 70
Absorpcja płynów. Przegląd rozwiązań. - BL Medica
Mata Aldani

 

Mata Aladin - maksymalna skuteczność

Mata Aldani to innowacyjna propozycja, która znajduje swoje zastosowanie zwłaszcza na salach operacyjnych. Jest jednorazowa, dlatego pozwala na zachowanie maksymalnej higieny, a jednocześnie bardzo wydajna, dzięki czemu wchłania duże ilości płynów. Poprzez swoje właściwości sprawia, że wybrana powierzchnia jest maksymalnie sucha. Mata Aladin doskonale sprawdzi się nawet w trudnych sytuacjach, takich jak artroskopia, endoskopia, porody, czy cesarskie cięcia. Ten innowacyjny produkt nie tylko wchłania płyn, ale także zapewnia bezpieczeństwo dla stojących na niej osób, a to za sprawą antypoślizgowej powłoki. Mata jest wygodna w użyciu - nie zwija się, ani nie marszczy. Do jej zalet należy także pochłanianie zarówno płynów spadających na nią od góry, jak i tych, które już znajdują się na podłodze. Mimo tego, że jest bardzo cienka, odznacza się doskonałymi właściwościami absorpcyjnymi. 

Prześcieradło Triton - niezastąpione w wielu sytuacjach 

Prześcieradło Triton to produkt polecany przez profesjonalistów. Jako jedyna propozycja jest dopuszczony do kontaktu z pacjentem, podczas wykonywania operacji i poważnych zabiegów. To jednorazowe rozwiązanie, które dzięki swojej kompozycji jest odporne na przemakanie, a przy tym doskonale chłonie płyny. Jego zastosowanie podczas operacji sprawia, że wszystkie podejmowanie działania mogą być wykonywane jeszcze sprawniej i w bezpieczny sposób. Prześcieradło Triton sprawia także, że skóra pacjenta pozostaje sucha, podobnie jak stół operacyjny, który zachowuje najwyższe standardy czystości i higieny. Produkt znajdzie swoje zastosowanie m.in. podczas zabiegów ginekologicznych, czy urologicznych, a także w gabinetach zabiegowych. Dzięki specjalnej powłoce prześcieradło sprawdzi się także na oddziałach geriatrycznych. 

Znajdź przedstawiciela

 

Działamy na terenie całego kraju

Zadzwoń do nas

 
tel. +48 91 852 11 02
Our website is protected by DMC Firewall!