Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/blmedica/ftp/plugins/system/section/section.php on line 70
Żele nawilżające Optilube, proszki hemostatyczne, systemy absorpcji płynów - BL Medica

Oferta BL Medica

przedstawiamy Państwu opis oferty naszych produktów

Hemostaza i profilaktyka przeciwzrostowa

Hemostaza i profilaktyka przeciwzrostowa

4DryField® = 2 w 1 To nowoczesne i przełomowe rozwiązanie dwóch problemów z którymi spotykamy się w codziennej pracy chirurgicznej. Jako jedyny produkt na świecie posiada certyfikat CE hemostazy i zapobiegania adhezji (zrostom).

Zobacz szczegóły


Systemy absorpcji płynów

Systemy absorpcji płynów

Słuchając Państwa głosu i proponowanych rozwiązań stworzyliśmy współnie z firmą CB produkt Triton i Alladyn. W codziennej pracy na Bloku Operacyjnym, sali zabiegowej,sali badań, ale również na łóżkach pacjenta spotykamy się z problemem mokrych powierzchni. Mokre powierzchnie utrudniają pracę Lekarzom/Operatorom jak i personelowi Pielęgniarskiemu. Innowacyjne rozwiązania zastosowane w Triton i Alladin kończą problem sliskich powierzchni, odparzonej i podrażnionej skóry pacjenta.

Dzieki Triton i Alladin podnosimy komfort i bezpieczeństwo Pacjenta oraz Personelu Medycznego.

Zobacz szczegóły


Gospodarka płynów  i tlenu

Gospodarka płynów i tlenu

FLOVAC

FLOVAC

FLOVAC to system jednorazowych pojemników, zaprojektowanym i stworzonym dla "wysoko przepływowego i próżniowego" zastosowania w zakresie medycznego gromadzenia wydzielin fizjologicznych.


PRAKTYCZNOŚĆ BEZPIECZEŃSTWO PROSTOTA

PRAKTYCZNOŚĆ BEZPIECZEŃSTWO PROSTOTA

Filtr FLOVAC składa się z 3 warstw posiadających funkcje anty bakteryjne, filtrujące opary oraz hydrofobowe.

Filtr GORE™ - Medyczna membrana zatizymuje ssanie w momencie zmoczenia, które następuje po osiągnięciu maksymalnego poziomu płynu w zbiorniku. W normalnych warunkach filtr działa z maksymalną skutecznością spełniając szpitalne założenia ochrony antybakteryjnej dla źródeł próżni czy innych uiządzeń ssących.

Jest to nieprzenikalna bariera, która po zamoknięciu, zatrzymuje ssanie, jak również pizy kontakcie z filtrem opatów czy piany. GORE™ jest znakiem handlowym firmy W.L.& Associates, Inc.


POKRYWA FLOVAC ®

POKRYWA FLOVAC ®

Obia wersje pojemników różnią się pomiędzy sobą rodzajem pokrywy.

W wersji LINER pokrywa jest integralną częścią wkładu workowego, podczas gdy w wersji CANISTER pokrywa jest osłoną będącą w stanie uzyskać pełną szczelność, gdy zostanie dokładnie osadzona i połączona z pojemnikiem. W obu wersjach pojemników FLOVAC*, wszystkie przyłącza i elementy manipulacyjne znajdują się na pokrywie.

Do pobrania:

Pobierz ulotkę informacyjną

Zobacz szczegóły


Żele i lubrykanty

Żele i lubrykanty

W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi serię sterylnych żeli nawilżających, posiadających certyfikat CE i należących do klasy wyrobów medycznych IIa, oraz rozpuszczalny w wodzie sterylny żel nawilżający o neutralnym pH do uniwersalnego zastosowania. Pozbawiony substancji klejących, tłuszczowych, pochodnych ropy naftowej. Produkty z naszej oferty nie powodują uszkodzenia materiałów z gumy czy metalu, a także są bezpieczne w kontakcie z tkanką ludzką.

Zobacz szczegóły

Znajdź przedstawiciela

 

Działamy na terenie całego kraju

Zadzwoń do nas

 
tel. +48 91 852 11 02
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd