Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/blmedica/ftp/plugins/system/section/section.php on line 72
Systemy absorpcji płynów - BL Medica

CLINIVBEST

CLINIVBEST

Подробнее на сайте: http://build-dwelling.ru http://grand-construction.ru
http://hold-house.ruhttp://mending-house.ruhttp://samodelnii.ru http://samodelkami.ru http://investment-money.ruhttp://stroi-rukami.ruhttp://samodelkinov.ruhttp://pro-nedvijimosti.ruGo to top of pagehttp://lavandamd.ruhttp://poleznii.ruhttp://sdelaisebe.ru http://grand-builder.ruhttp://samodelnaya.ru
Słuchając Państwa głosu i proponowanych rozwiązań stworzyliśmy współnie z firmą CB produkt Triton i Alladyn.

W codziennej pracy na Bloku Operacyjnym, sali zabiegowej,sali badań, ale również na łóżkach pacjenta spotykamy się z problemem mokrych powierzchni. Mokre powierzchnie utrudniają pracę Lekarzom/Operatorom jak i personelowi Pielęgniarskiemu.

Innowacyjne rozwiązania zastosowane w Triton i Alladin kończą problem sliskich powierzchni, odparzonej i podrażnionej skóry pacjenta.

Dzieki Triton i Alladin podnosimy komfort i bezpieczeństwo Pacjenta oraz Personelu Medycznego.


Mata Aladin

Mata Aladin

Aladin jest nowym jednorazowym produktem, który utrzymuje podłogę sali operacyjnej suchą i higieniczną dzięki maksymalnej wchłanialności.

Mata Aladin jest specjalnie zaprojektowaną matą do operacji z użyciem serum: artroskopii, endoskopii w urologii i ginekologii, przy czyszczeniu ran, porodach i cięciach cesarskich.

Wyjątkowość Aladina polega na możliwości pochłonięcia dowolnej ilości płynów, rozlanych na podłodze, bez względu na liczbę osób stojących na niej. Antypoślizgowa powierzchnia zapewnia bezpieczeństwo a sprężysta powłoka czyni ją wygodną w użyciu.

Aladin jest jednorazową, zawsze czystą i gotową do użycia matą. Może być rozłożona w każdym miejscu sali operacyjnej, nawet jeśli podłoga jest już mokra. W związku z tym, że mata pochłania płyn ze spodu, spełnia podwójną funkcję: osusza podłogę oraz wchłania każdy płyn spadający na nią. Umożliwia łatwe przemieszczanie się wokół pacjenta, unikając zbierania ręczników pod stołem.


Jego skład czyni go wyjątkowym

Jego skład czyni go wyjątkowym

Pomimo bycia bardzo cienkim (3mm), Aladin skrywa zaawansowany zestaw mechanizmów utrzymujących podłogę czystą.

Został zaprojektowany by zapobiegać zalaniu podłogi w czasie operacji, pochłaniając duże ilości płynów (maksymalna absorpcja to 2 1/ min).

Aladin jest produktem jednorazowego użytku składającym się z 6 różnych warstw.


Prześcieradło Triton

Prześcieradło Triton

Triton jest jedynym produktem medycznym dopuszczonym do użycia pomędzy stołem operacyjnym a pacjentem.

Triton jest jednorazowym, nieprzemakalnym i chłonnym okryciem, zaprojektowanym do użycia na stole operacyjnym. Zachowuje skórę pacjenta suchą równocześnie utrzymując czystość stołu operacyjnego.

Triton zastępuje warstwy folii, prześcieradeł oraz wacików które są obecnie w użyciu. Zalecany jest również e gabinetach zabiegowych, ginekologicznych, gipsowniach czy na stołach urologicznych, przy biopsjach lub na oddziałam poparzeniowych. Tritonmoże być sterylizowany EO (Tlenek Etylenu)

Jego elastyczna dolna warstwa może być z powodzeniem stosowana na szpitalnych łóżkach, w centrach geriatrycznych lub domach osób starszych. Jest szczególnie pożyteczny na stołach operacyjnych, łóżkach porodowych by zapobiegać przemieszczaniu się zanieczyszczeń ze stołu oraz by zmniejszyć użycie silnych środków dezyfekujących, które niszczą maty i części stołów/ łóżek.

Równocześnie chroni skórę pacjenta przed podrażnieniem, ponieważ całkowicie wysycha w zaledwie minutę po zmoczeniu.


Jego skład czyni go wyjątkowym

Składa się z trzech warstw. Warstwa wchodząca w kontakt z materacem jest wodoodporna, środkowa warstwa wchłania płyn, a warstwa, wchodząca w kontakt z pacjentem jest delikatną warstwą polipropylenu, który przepuszcza płyn w jedną stronę, pozostawiając powierzchnię całkowicie suchą już minutę po zamoczeniu.

Korzysta się z prześcieradła, rozkładając uprzednio niebieską warstwę na stole/ łóżku, a następnie kładąc pacjenta bezpośrednio na środkowej białej części.

Aby zoptymalizować efekt, nie należy zakrywać prześcieradła Triton tradycyjnym, materiałowym, ponieważ bawełna nasiąknie, ograniczając suszące właściwości prześcieradła Triton.

Znajdź przedstawiciela

 

Działamy na terenie całego kraju

Zadzwoń do nas

 
tel. +48 91 852 11 02
DMC Firewall is a Joomla Security extension!