Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/blmedica/ftp/plugins/system/section/section.php on line 70
Optilube 5g, Active - żele znieczulające i nawilżające - dystrybutor, hurtownia - BL Medica

OptiLube™

OptiLube™

Produkty z serii OPTILUBE™ zostały opracowane z myślą o maksymalnym komforcie dla pacjenta, o optymalnym nawilżeniu na potrzeby szerokiej grupy procedur klinicznych. Rozpuszczalne w wodzie, pozbawione substancji tłuszczowych szybko przekonują do siebie lekarzy praktyków. .

Marka OptiLube™ to seria sterylnych żeli nawilżających, posiadających certyfikat CE i należących do klasy wyrobów medycznych lla.


OPTILUBEACTIVE™

OPTILUBEACTIVE™

OPTILUBEACTIVE™ ma zastosowanie przy cewnikowaniu i umieszczaniu przyrządów w jamach ciała. Żel zapewnia optymalne nawilżenie, natomiast miejscowy środek znieczulający likwiduje ból, a przeciwbakteryjne właściwości środka ograniczają ryzyko infekcji.


OPTIPRO™

OPTIPRO™

Nowa seria wilgotnych chusteczek dezyfekcyjnych OPTIPRO™ oferująca szeroki wachlarz zastosowań. Stworzone z myślą o zapobieganiu infekcjom w placówkach służby zdrowia i dbaniu o czystość w miejscach, w których przebywają pacjenci służby zdrowia.

Niektóre produkty tej serii nadają się do używania w kontakcie ze skórą. Natomiast inne należy stosować do dezynfekcji sprzętu medycznego i ogólnych zastosowań sanitarnych.


OPTIPURE™

OPTIPURE™

OPTIPURE™ to seria strzykawek wypełnionych destylowaną wodą. Produkt ten stosowany jest zazwyczaj do cewników Foleya, zapewniiając wysoki poziom bezpieczeństwa pacjenta i ograniczając ryzyko zakażenia.

Istnieje możliwość zakupu strzykawek z 10% roztworem gliceryny, który pozwala na większą inflację balonu cewnika.


Pobierz katalog produktów

Znajdź przedstawiciela

 

Działamy na terenie całego kraju

Zadzwoń do nas

 
tel. +48 91 852 11 02
DMC Firewall is a Joomla Security extension!