Opatrunki, plastry i kremy

EVERYRAYS®

Delikatne plasterki dla dzieci:

Hipoalergiczne plastry dla dzieci w zabawnych kształtach i kolorach. Opatrunki są wykonane z polietylenu i posiadają środkową podkładkę, która nie przylega do skóry. Plaster jest delikatny, idealny dla dzieci. Ma wodoodporną perforowaną warstwę i hipoalergiczny klej. Plastry są jednorazowego użytku, niesterylne. Rozmiary 10 szt. o rozmiarze 19×72 mm, 20 szt. w różnych kształtach.

Plaster jest wykonany z polietylenu, który jest delikatny dla skóry. Posiada antyseptyczny i chłonny gazik, który jest oddychający i odporny. Dokładnie umyj ręce, otwórz saszetkę, usuń papier ochronny i nałóż plaster na idealnie czystą i suchą skórę, unikając dotykania środkowej podkładki.

Zalety:

BIODRESS

Sterylne opatrunki do mocowania cewników, kaniul:

Charakterystyka:

BIO FIX

Niesterylne, rozciągliwe plastry w rolkach z włókniny:

Charakterystyka:

Dermarays+

Kosmetyki dermatologiczne:

Z doświadczenia RAYS® w dziedzinie państwowej i prywatnej opieki medycznej, narodziła się nowa linia kosmetyczna przeznaczona na konkretne potrzeby klinik, szpitali, organizacji, instytucji opieki, domów opieki dla osób starszych. Linia kosmetyków w szczególności stworzonych po to, aby odpowiedzieć na potrzeby pacjentów z różnorodnymi problemami związanymi z długotrwałym powrotem do zdrowia, pacjentami obłożnie chorymi, utratą wilgoci i elastyczności skóry spowodowaną starzeniem się, patologiami lub terapiami, wzrostem ryzyka wszelkich alergii i pdrażnienia skóry.

Zakres działania:

Dokumenty do pobrania: